AktualnośćiGmina Ścinawa

Złote małżeństwa z gminy Ścinawa (FOTO)

Wczoraj medalami za długoletnie pożycie małżeńskie burmistrz Ścinawy Krystian Kosztyła odznaczył kolejnych mieszkańców gminy. Na uroczystość zorganizowaną w ratuszu przybyli: Danuta i Feliks Józefiakowie oraz Marianna i Władysław Kostyszakowie, którzy w mijającym roku świętowali jubileusze 50-lecia ślubów. Te specjalne wyróżnienia przyznaje prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.

– Serdecznie Państwu gratuluję, jesteście dla nas wzorem, ponieważ od ponad 50 lat stanowicie dla siebie wsparcie w trudnych chwilach, wspólnie przeżywacie piękne momenty ale i mierzycie z problemami. Życzę kolejnych udanych lat w zdrowiu, miłości i zgodzie – gratulował burmistrz Ścinawy Krystian Kosztyła.

W ostatnim czasie, oprócz wyżej wymienionych jubilatów, medale za długoletnie pożycie małżeńskie, prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, przyznał także innym parom zamieszkującym na terenie naszej gminy, tj.: Jolancie i Witoldowi Męcikom, Czesławie i Romualdowi Grabkom oraz Józefie i Czesławowi Niedzielom. Wszystkim jubilatom serdecznie gratulujemy!