AktualnośćiGmina Ścinawa

Ruszają wakacyjne rejsy po Odrze

Tylko tydzień dzieli nas od rozpoczęcia wakacji, czasu na zasłużony odpoczynek, ale i niesamowite przygody. Zachęcamy Was do zainaugurowania lata rejsem po Odrze, statek Ścinawa zabierze swoich gości w przepiękny świat łęgowej przyrody…

Organizowane przez Ośrodek Działań Edukacyjnych i Twórczych Schronisko Młodzieżowe „Pałacyk” rejsy odbywały się będą przez całe wakacje, z tym że od poniedziałku do piątku do udziału zapraszamy grupy zorganizowane, które dodatkowo skorzystać będą mogły z oferty edukacji ekologicznej prowadzonymi we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Edukacji Ekologicznej w Dziewinie.
ZASADY REZERWACJI I SPRZEDAŻY BILETÓW:
-Statek posiada ograniczoną ilość miejsc dla uczestników rejsów tj. 85 (w tym dzieci, młodzież oraz niemowlęta w wózku lub na rękach).
– Miejsca na rejsy można rezerwować mailowo pod adresem: palacyk@scinawa.pl wpisując w wiadomości: imię i nazwisko rezerwującego, nr kontaktowy oraz ilość biletów.
– Rezerwacji mailowej można dokonywać do piątku poprzedzającego weekendowe rejsy do godz. 12:00.

Zarezerwowane mailowo bilety należy opłacić maksymalnie do 30 minut przed rejsem przy statku Ścinawa. Niewykupione do tego czasu zarezerwowane bilety trafiają do sprzedaży.
Bilety na rejs można zakupić przy statku Ścinawa. Sprzedaż rozpoczyna się na 1 godzinę przed rejsem.
Organizator rejsów zastrzega sobie możliwość odwołania rejsu ze względu na warunki pogodowe lub stan wody, nawet na godzinę przed planowanym rejsem.
Ceny biletów na rejsy podane są w aktualnym, obowiązującym cenniku.
Zbiórka na rejs – 15 minut przed rejsem
PŁATNOŚĆ ZA BILETY TYLKO KARTĄ LUB BLIKIEM!