AktualnośćiSport

Wystartował plebiscyt na najpopularniejszych w sporcie w 2022 roku

Zapraszamy do dokonania wyboru najpopularniejszego sportowca i trenera Powiatu Lubińskiego 2022 roku, którzy zostaną wyróżnieni podczas Lubińskiej Gali Sportu zaplanowanej na 9 marca br. W gronie nominowanych nie zabrakło mieszkańców gminy Ścinawa, serdecznie zapraszamy do głosowania, które potrwa do 2 marca i wspierania naszych przedstawicieli, link do plebiscytu: https://lubinskagalasportu.pl/nominowani/. Organizatorem wydarzenia jest Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie.

Gminę Ścinawa reprezentuje łącznie 9 sportowców (sport wyczynowy), najwięcej, bo aż 5 przedstawicieli, ma Warsztat Terapii Zajęciowej „Uśmiech”, jego podopieczni regularnie odnoszą sukcesy w zawodach nordic walking. Ponadto po jednym reprezentancie mają: Zrzeszenie Sportowe Olimpic (sztuki walki) i Akademia Sztuk Walki GoK1 (sztuki walki) oraz Czarni Dziewin (piłka nożna).

Na naszych sportowców można głosować tutaj: https://lubinskagalasportu.pl/nominowani/sport-wyczynowy/zawodnik-sport-wyczynowy/.

W gronie trenerów (sport wyczynowy) znalazło się natomiast 2 kandydatów: opiekun sportowców z Akademii Sztuk Walki GoK1 oraz szkoleniowiec Czarnych Dziewin.

Na trenerów z gminy Ścinawa głosujemy tu: https://lubinskagalasportu.pl/nominowani/sport-wyczynowy/trener-sport-wyczynowy/.

Jeszcze raz zachęcamy do internetowego głosowania na naszych przedstawicieli w przedmiotowym plebiscycie.

Poniżej sylwetki wszystkich nominowanych:

materiały graficzne opracowane przez Regionalne Centrum Sportu Lubin