AktualnośćiGmina Ścinawa

Budynek, w którym będzie Pepco już stoi (FOTO)

Firma budowlana „JATOM” s.c. Janusz Pilichowski, Tomasz Łęcki kontynuuje prace związane z budową obiektu handlowego przy skrzyżowaniu ulic Jagiełły i Kościuszki w Ścinawie, w miejscu gdzie mieściła się ostatnio restauracja „Dużo Dobrego”, a przed laty popularny „Karzełek”. W nowym budynku już wiosną br. działał będzie sklep odzieżowo-przemysłowy marki Pepco. Gmina się rozwija, nie tylko lokalny samorząd realizuje ważne inwestycje, potencjał w naszym mieście dostrzegają również prywatni przedsiębiorcy oraz międzynarodowe sieci handlowe, czego przykładem jest wspomniane Pepco.

– Obecnie w budynku trwają prace wykończeniowe, mimo delikatnego opóźnienia w stosunku do zakładanych wcześniej terminów, które wynikają z pogody, obiekt zostanie odsprzedany i oddany nowemu właścicielowi w najbliższych tygodniach i tak jak wcześniej przewidywano, Pepco będzie mogło rozpocząć swoją działalność jeszcze wiosną tego roku – tłumaczy Janusz Pilichowski, właściciel firmy „JATOM”, która podpisała umowę na odsprzedanie budynku sieci sklepów odzieżowo-przemysłowych po zakończeniu inwestycji.

Budynek został już zadaszony, inwestor wstawił witryny, drzwi i okna, wykonał również elewację. Oprócz prac wykończeniowych „JATOM” niebawem przystąpi do zagospodarowania terenu wokół obiektu handlowego.

(powstający budynek handlowy i planowane zagospodarowanie terenu wokół)