AktualnośćiGmina Ścinawa

Ścinawa po raz kolejny gra z WOŚP!

Ośrodek Działań Edukacyjnych i Twórczych Schronisko Młodzieżowe „Pałacyk” oraz Stowarzyszenie „Aktywnie dla Gminy Ścinawa” zapraszają 29 stycznia na 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie. Przygotowaniom do wspólnego świętowania towarzyszą specjalne wydarzenia i licytacje, z których cały dochód wesprze cel tegorocznej zbiórki, odbywającej się pod hasłem walki z sepsą. Otwierajmy serca, portfele i działajmy – zachęcają organizatorzy ścinawskiego grania!

Aby pomóc organizatorom ścinawskiego finału WOŚP, którzy za cel stawiają sobie oczywiście pobicie zeszłorocznego rekordu (25 tysięcy złotych), można wspomóc lokalny sztab:
– przekazując wpłaty na eSkarbonkę Ośrodka Działań Edukacyjnych i Twórczych Schronisko Młodzieżowe „Pałacyk”. Indywidualny link: https://eskarbonka.wosp.org.pl/qdx76r?fbclid=IwAR0jOkpXrf59hrDGElcRKIBuS3IbJWKNVZkoZKE6uEnZ0FnZ_OiNxcBlHHk;
– przekazując przedmioty, które organizatorzy mogli będą wystawić na licytacje (preferowane są ciekawe prace artystyczne, książki z autografami i inne wartościowe rzeczy);
– promować i zachęcać do wzięcia udziału w ścinawskim finale, który odbędzie się w CTiK przy ulicy Kościuszki 1.

Przedmioty wystawiane na licytacje będą szerzej prezentowane na profilu facebookowym „Pałacyku”: https://www.facebook.com/profile.php?id=100057449229009 , organizatorzy będą się także dzielić swoimi pomysłami i zdradzać atrakcje, które towarzyszyły będą 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wolontariusze proszą, by przekazywać przedmioty na licytacje do recepcji „Pałacyku” wraz z imieniem i nazwiskiem darczyńcy do 26 stycznia 2023.

Zapraszamy do udziału i 29 stycznia widzimy się w Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie!