AktualnośćiGmina Ścinawa

Dorota Giżewska z prestiżowym wyróżnieniem (FOTO)

2 września uhonorowani zostali laureaci plebiscytu Osobowość Roku Dolnego Śląska 2020, który zorganizowała Gazeta Wrocławska. Uroczysta gala odbyła się na scenie plenerowej wrocławskiego Impartu. Prestiżowe wyróżnienie w kategorii „Działalność społeczna i charytatywna” otrzymała pani Dorota Giżewska. Prezes Fundacji „Przystań” w Ścinawie zajęła I miejsce w obrębie powiatu lubińskiego, a 2959 głosów dały II pozycję w województwie dolnośląskim!

Dziękuję wam kochani za głosy, za docenienie pracy mojej i moich pomocników, podopiecznych oraz osób, z którymi współpracuję na co dzień. Jesteśmy grupą aktywnych osób, chętnych do tworzenia fajnych, ciekawych i ważnych dla naszej społeczności inicjatyw. Te wyróżnienia, statuetka i dyplomy  są dla nas wszystkich podziękowaniem za wspólną pracę, która została zauważona przez innych – podsumowała Dorota Giżewska..

Dolnośląska gala finałowa była zwieńczeniem plebiscytu, w którym to głosami czytelników Gazety Wrocławskiej, zostały przyznane zaszczytne tytuły Osobowości Roku. Laureaci zostali wyłonieni w pięciu kategoriach: kultura; nauka; biznes; działalność społeczna i charytatywna; polityka, samorządność i społeczność lokalna. Mieszkańcy każdego województwa wybierali laureatów najpierw w miastach i powiatach (z wyłączeniem kategorii nauka, która miała edycję wyłącznie wojewódzką), a następnie w skali całego regionu.

W czerwcu br. burmistrz Krystian Kosztyła i przewodniczący Rady Miejskiej w Ścinawie Marek Szopa pogratulowali laureatce. Wówczas nie był jeszcze znany termin uroczystej gali.

Jeszcze raz gratulujemy!