AktualnośćiGmina Ścinawa

Ostatnie dwa tygodnie wakacji z CTiK

Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie zaprasza wszystkie dzieci do udziału w bezpłatnych zajęciach w ramach „Wakacji w mieście”. Zapowiada się dobra zabawa, będzie aktywnie: artystycznie, sportowo, na pewno kreatywnie i wesoło! Organizatorzy zaplanowali dwa wyjazdy: do parku trampolin (brak miejsc) oraz Wioski Bociana (czwartek 26 sierpnia). 31 sierpnia odbędzie się natomiast wielka impreza pod nazwą: Zakończenie wakacji!

Już jutro (18 sierpnia) sala widowiskowa CTiK zamieni się w kinową, na dużym ekranie zostanie wyświetlony film animowany: „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”, a przybyłe na seans dzieciaki otrzymają popcorn. W najbliższy czwartek dzieci wyjadą do Parku Trampolin Jump Heaven Legnica (brak miejsc). Kompletowana za to jest lista wyjazdowa do Wioski Bociana (26 sierpnia), koszt wycieczki to 25 złotych, w cenie trasa edukacyjna oraz ognisko.

Na 31 sierpnia zaplanowano imprezę na zakończenie wakacji. Zabawa rozpocznie się o godzinie 16:00, w programie darmowe dmuchańce, gry, zabawy i animacje, pyszne przekąski. O 18:00 w sali widowiskowej rozpocznie się Koncert Stwora Głodomora – fantastyczne postacie z krainy fantazji nauczą najmłodszych jak korzystać z wyobraźni. Tego dnia wszystkie atrakcje będą bezpłatne.