AktualnośćiGmina Ścinawa

Przygotowywali materiały promocyjne w ścinawskim porcie

W sobotni wieczór muzyczna grupa Gio & Show Band skorzystała z gościny Ścinawy i wystąpiła na portowej scenie. Nie był to jednak koncert, bo szersza publiczność mogłaby utrudnić realizację materiałów promujących zespół, a właśnie w tym celu zorganizowano wydarzenie. Wykonawcy obiecali, że niebawem zaprezentują efekty swojej pracy i podzielą się z mieszkańcami Ścinawy nagraniami z portu – wedle zapewnień ekipy wszystko udało się znakomicie!

Wydarzeniu towarzyszyły tancerki, oprawy: świetlna i akustyczna a także pokaz fajerwerków. Do nagrań wykorzystane zostały drony, zapowiada się więc ciekawy materiał.
– W imieniu własnym jak i całego Gio & Show Band dziękuję burmistrzowi i wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować materiały promocyjne. Jestem wdzięczna za przychylność i muszę przyznać, że ścinawski port to prawdziwa perełka. Znaleźliśmy w pobliżu wiele ciekawych miejsc, które warto było sfilmować, myślę, że nasz projekt będzie nie tylko promował muzyczny zespół, ale także urokliwą Ścinawę. Przykro nam, że wydarzenie tym razem odbyło się bez udziału publiczności, jak wiadomo zmagamy się z pandemią COVID-19, a w sobotę skupiliśmy się przede wszystkim na wideoklipie. Fani są dla nas bardzo ważni, dlatego mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli zagrać dla mieszkańców Ścinawy – podsumowuje Joanna Rudzińska, menadżer Gio & Show Band.

Foto: Joanna Rudzińska