AktualnośćiEdukacja

Uczniowie szkół średnich ze stypendiami od gminy (FOTO)

Kolejni uczniowie z gminy Ścinawa otrzymali stypendia samorządowe za bardzo dobre wyniki w nauce. Wczoraj burmistrz Krystian Kosztyła pogratulował uzdolnionej młodzieży szkół średnich i przekazał okolicznościowe dyplomy, życząc dalszych sukcesów oraz miłych wakacji, na które stypendyści z pewnością zasłużyli.

– Przede wszystkim gratuluję Wam doskonałych wyników w nauce, jednocześnie życzę kolejnych sukcesów. Życzę również, byście się rozwijali, zdobywali bezcenne doświadczenia, a wiedzę potrafili w odpowiedni sposób spożytkować. Oczywiście gratuluję Waszym rodzicom i opiekunom, bo w dużej mierze, to dzięki ich wsparciu możecie się rozwijać, co do formalności stypendia powinny właśnie trafiać na wskazane we wnioskach konta – mówił burmistrz Krystian Kosztyła.

Stypendyści ze szkół średnich:
– Adamczak Igor;
– Brycki Paweł Krzysztof;
– Bubiak Daria;
– Buła Anna;
– Franiak Nikola;
– Gacura Igor;
– Głodny Mateusz;
– Grabiec Marzena;
– Hejber Julia;
– Janic Aleksander;
– Janic Karol;
– Klimas Kacper;
– Kłak Gabriela;
– Kowalska Maja;
– Kras Kacper;
– Martyna Ewelina;
– Pawlisz Zuzanna;
– Romańska Julia;
– Romański Marcel;
– Romański Szymon;
– Sajak Martyna;
– Skrzypek Laura;
– Sośnicka Oliwia Barbara;
– Studzińska Justyna;
– Surma Alicja;
– Szmigielska Alicja;
– Tylman Aleksandra;
– Wojtas Patrycja;
– Zagrodna Marta;
– Zdobylak Julia;
– Żogalska Zofia.

Najwyższą średnią ocen może pochwalić się może Kacper Kras (5,6), nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymało 31 uczniów szkół średnich.
Przypomnijmy, że w czerwcu stypendia przyznano uczniom szkół podstawowych oraz sportowcom, wówczas wyróżnionych zostało łącznie 67 osób.