AktualnośćiGmina Ścinawa

Od jutra basen otwarty, w pierwszym tygodniu za darmo!

Informujemy, że jutro, tj. we wtorek 13 lipca, rozpoczyna funkcjonowanie Basen Miejski „Wodnik”. Operator – Zakład Gospodarki Komunalnej w Ścinawie przygotował obiekt, dokonał niezbędnych napraw, a lubiński Sanepid zezwolił na jego otwarcie. Nad bezpieczeństwem korzystających z pływalni gości czuwali będą ratownicy. Synoptycy prognozują, że w najbliższych dniach w naszym regionie utrzymywały się będą wysokie temperatury, dlatego zachęcamy do korzystania ze ścinawskiego basenu, który od lat niesie ochłodę i ukojenie w gorące dni! Uwaga – zgodnie z sugestiami mieszkańców obiekt będzie otwarty codziennie w godzinach od 11:00 do 19:00.

W pierwszym tygodniu funkcjonowania – do niedzieli włącznie, wstęp na obiekt będzie bezpłatny dla wszystkich odwiedzających, później za całodniową wejściówkę zapłacimy 4 złote (bilet normalny) i 2 złote (bilet ulgowy). Ponadto dzieci do lat 6 na basen wejdą za darmo.

Warto wiedzieć:
– Zakupiony bilet upoważnia do nielimitowanej liczby wejść na basen, tylko w dniu zakupu wejściówki.
– Na obiekcie obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu.
– Palenie papierosów możliwe jest tylko w wyznaczonej strefie.

Bieżące informacje na temat ścinawskiego basenu zamieszczane są na oficjalnym facebookowym profilu Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ścinawie: https://www.facebook.com/zgk.scinawa.