Aktualnośći

Nieudany start Odry

Odra-Total Ścinawa zainaugurowała rundę wiosenną rozgrywek IV ligi. Podopieczni Tomasza Wołocha przegrali na wyjeździe ze Spartą Grębocice 0:2 (0:2). Gole dla rywali strzelali: Łukasz Szuszkiewicz (14. min) oraz Kamil Łętkowski (41. min).

– Nasza drużyna zmaga się z pewnymi problemami kadrowymi, kilku zawodników jest kontuzjowanych i musimy sobie bez nich radzić. To dla nas ciekawy materiał szkoleniowy, bo więcej szans na grę dostaną wychowankowie, którzy mają okazję udowodnić swoją sportową wartość oraz złapać doświadczenie w piłce seniorskiej. Za 2 – 3 tygodni wrócą do gry kontuzjowani zawodnicy i rozpocznie się rywalizacja o miejsca w składzie. Pracujemy i na pewno się nie załamujemy, taka jest piłka. Kibiców prosimy natomiast o kilka tygodni cierpliwości i wsparcie dla zespołu, bo chłopcy mocno się starają – apeluje trener Tomasz Wołoch.

Sparta Grębocice 2 – 0 Odra-Total Ścinawa
Szuszkiewicz (14.), Łętkowski (41.)

W meczu 17. kolejki IV ligi Odra-Total Ścinawa podejmie Karkonosze Jelenia Góra. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę 17 marca, mecz rozpocznie się o godzinie 15:00.

Również w niedzielę na ligowe boiska wrócą zespoły z gminy Ścinawa, które rywalizują w A-klasie. Grom Gromadzyń-Wielowieś zagra u siebie ze Spartą Parszowice (14:00), natomiast Czarni Dziewin podejmą na własnym terenie Tęczę Kwietno (14:00).
Z kolei z rozgrywek B-klasy wycofała się Victoria Tymowa.