AktualnośćiCTiK

Najlepsze ferie z CTiK!

Uczniowie rozpoczęli właśnie dwa tygodnie zasłużonego odpoczynku – zimowe ferie. Tradycyjnie o dobrą zabawę dzieci i młodzieży z gminy Ścinawa zadba Centrum Turystyki i Kultury. – Nie akceptujemy nudy, komputery na ten czas zostaną w domach, bo towarzyszą nam przez cały rok! Stawiamy na dobrą zabawę, a gwarantujemy, że mamy swoje sposoby na wywołanie uśmiechów – zapowiadają organizatorzy ferii w CTiK.

W ciągu najbliższych dwóch tygodni (od poniedziałku do piątku) nie zabraknie ruchu, twórczego myślenia oraz zajęć plastycznych, nauki o ekologii, warsztatów kulinarnych, wyjazdów w ciekawe miejsca, śpiewów i tańców. Zwieńczeniem ferii w CTiK będzie bez wątpienia kostiumowy bal karnawałowy!
Zapraszamy codziennie od 10:00!

– Niezależnie od pogody chętnie wypełnimy wolny czas wypoczywających uczniów. Jednak nie tylko będziemy się bawili w ścinawskim CTiK, ale wyjedziemy również do wiejskich świetlic, bo przygotowaliśmy ciekawe animacje. Pojawimy się w miejscowościach, których mieszkańcy wyrazili taką chęć i zapotrzebowanie, a szczegóły dotyczące samych wyjazdów podamy w kolejnym artykule – mówi Anna Podbucka, dyrektor CTIK w Ścinawie.

Uwaga: Do udziału w zajęciach organizowanych przez Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, w ramach ferii zimowych, niezbędne jest dostarczenie zgody od rodziców/formalnych opiekunów. Dokument do pobrania: TUTAJ.

Plan ferii: