Sport

Relacja w TV Regionalnej meczu ODRY (FOTO, WIDEO)

Po świątecznej przerwie, w weekend, 7 i 8 kwietnia rozegnane zostały kolejne mecze rundy wiosennej sezonu piłkarskiego 2017/2018, w minioną środę, 11 kwietnia odbyły się także niektóre zaległe spotkania.


W IV lidze Odra-Total Ścinawa pokonała na wyjeździe Olimpię Kamienna Góra 0:3, a w zaległym spotkaniu w Złotoryi podopieczni Tomasza Wołocha przegrali z miejscowym Górnikiem 2:0. Aktualnie pierwszy zespół ścinawskiego klubu zajmuje 10 lokatę w tabeli.

W kolejnym meczu, który rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę, 15 kwietnia o godz. 15:00 Odra-Total Ścinawa na własnym stadionie podejmować będzie Stal Chocianów. Pojedynek będzie można także zobaczyć na żywo w TV Regionalnej- szczegóły w poniższej zapowiedzi wideo.

Grom Gromadzyń-Wielowieś- grający w klasie okręgowej, przegrał w ostatni weekend z Kaczawą Bieniowice 2:0.

Po dotychczas rozegranych spotkaniach zespół prowadzony przez Kamila Salamona nadal zajmuje 15, przedostatnie miejsce w tabeli.

W następnej kolejce, która odbędzie się w niedzielę, 15 kwietnia o godz. 15:00 drużyna z Wielowsi zmierzy się na wyjeździe z Iskrą Księginice.

W klasie „A” Czarni Dziewin pokonali w Targoszynie tamtejszy Park 0:3, a Sparta Parszowice na swoim obiekcie wysoko wygrała z Kolejarzem Miłkowice- mecz zakończył się rezultatem 7:1.

W tabeli obecnie Czarni Dziewin zajmują 3 lokatę, natomiast Sparta 4.

W kolejnych ligowych zmaganiach, które odbędą się także w niedzielę, 15 kwietnia, Spartanie o godz. 11:00 zmierzą się na wyjeździe z Krokusem Kwiatkowice, natomiast Czarni o godz. 14:00 w Dziewinie zagrają z Orłem Mikołajowice.

W klasie „B” Victoria Tymowa zremisowała przed swoją publicznością 1:1 z Błyskawicą Luboszyce i aktualnie znajduje się na 9 miejscu w tabeli. W kolejnym ligowym pojedynku, również w najbliższą niedzielę, 15 kwietnia o godz. 11:00 zmierzy się na wyjeździe LZS Żelazny Most.

Ponadto mecze rozgrywają już drużyny młodzieżowe, w miniony weekend juniorzy młodsi Odry-Total Ścinawa zremisowali z Górnikiem Złotoryja 1:1, trampkarze wygrali ze złotoryjanami 6:2, z kolei zespół młodzików pokonały Zagłębie Lubin V 6:0.

Już jutro, w sobotę, 14 kwietnia, na wyjeździe młodziki o godz. 12:00 zagrają z Prochowiczanką Prochowice II, a juniorzy młodsi o 16:00 powalczą o punkty z Chrobrym Głogów. Natomiast trampkarze w niedzielę o godz. 10:00 zmierzą się ze Spartą Grębocice II.

O meczach drużyn z gminy Ścinawa informowały również inne portale:

Sparta Parszowice kontra Kolejarz Miłkowice