Ścinawa

Będzie bezpieczniej przy ścinawskiej podstawówce

Z początkiem sierpnia ruszyły roboty w terenie. W ramach inwestycji zaplanowano m.in.: przebudowę i rozbudowę nawierzchni jezdni i zmianę jej szerokości, budowę chodników, zjazdów indywidualnych, budowę parkingu i nowych miejsc postojowych, rozbudowę kanalizacji deszczowej, zmianę przebiegu jezdni poprzez korektę łuków poziomych, przebudowę poboczy drogowych oraz wykonanie zieleni niskiej, czyli trawników. Ponadto zakres prac obejmuje montaż ogrodzenia na terenie szkoły, w tym bram, furtek i szlabanów, dodatkowo wybudowane zostanie nowe oświetlenie zewnętrzne, a swoją formę zmienią także zadaszenia nad wejściami do budynku szkoły.

Przetarg na wykonanie przedsięwzięcia wygrała firma Gembiak-Mistacki s.j. z Krotoszyna, która jako jedyna złożyła ofertę w postępowaniu, które rozstrzygano jeszcze pod koniec czerwca br.przetarg na jego wykonanie wygrała firma Gembiak-Mistacki s.j. z Krotoszyna, która jako jedyna złożyła ofertę w postępowaniu, które rozstrzygano jeszcze pod koniec czerwca br.

O tej oraz innych inwestycjach w programie „Ścinawa nad Odrą aktywnie, obiektywnie z pasją” na łamach portalu legnica.fm