AktualnośćiGmina Ścinawa

Możemy pomóc potrzebującym zwierzętom

Fundacja Koty u Beaty bierze udział w konkursie na dotację, główna wygrana to aż 100 tysięcy złotych z przeznaczeniem na pomoc dla potrzebujących zwierzaków! O ostatecznym wyniku zadecydują wpłaty w ramach zbiórki organizowanej przez www.ratujemyzwierzaki.pl – liczy się każdy nowy darczyńca, a nie łączna kwota, który przekaże w szczytnym celu choćby złotówkę (jeśli jedna osoba dokona kilku wpłat, uznane to zostanie za 1 ważny głos).

Przypominamy, że założycielka Fundacji Koty u Beaty to laureatka Nagrody Miasta i Gminy Ścinawa.
Beata Wolniczak od kilkudziesięciu lat działa na rzecz poprawy warunków bytowych bezdomnych zwierząt na terenie miasta i gminy Ścinawa, w tym celu założyła „Fundację Koty u Beaty”. Kobieta o wielkim sercu jest aktywna w mediach społecznościowych, nie tylko sama opiekuje się zwierzętami, ale również promuje takie działania. Obecnie jej fundacja zajmuje się blisko 100 kotami, choć pani Beata w ciągu swojej działalności znalazła nowy dom kilkuset zwierzakom.

Bezpośredni link do skarbonki z przeznaczeniem dla fundacji opiekującej się kotami oraz więcej informacji o inicjatywie:
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/lapiemy-dotacje-na-nasza-fundacje?utm_campaign=2023-11-08_contest-fundraise-owner-creation-notification&utm_medium=email&utm_source=mailing&fbclid=IwAR2MLC7n6XlBQsvaqsdCFpQP_MqPJQ1-hpAkfEuCxvUnhxqBDDcx2MVLNa0.

Uwaga: cała kwota, jaką uda się uzbierać w ramach zbiórki, zostanie przeznaczona na realizację celów statutowych fundacji.

Foto: Fundacja Koty u Beaty, CTiK