AktualnośćiGmina Ścinawa

Sprzedaż końcowa paliw stałych dla gospodarstw domowych

Wójt Gminy Lubin informuje, że od dnia 12 maja 2023 r. rozpoczyna sprzedaż końcową paliw stałych dla gospodarstw domowych. Do zakupu węgla na preferencyjnych warunkach w Lubinie uprawnieni są również mieszkańcy gminy Ścinawa.

Wnioski o zakup można składać w terminie od dnia 12 maja 2023 r. do dnia 30 czerwca 2023 r. lub do wyczerpania dostępnych zapasów w siedzibie gminy: ul. Księcia Ludwika I 3, 59-300 Lubin. Ilość węgla przeznaczona do sprzedaży końcowej:
– sortyment groszek: 3 tony,
– sortyment groszek II: 0,68 tony,
– sortyment ekogroszek : 4,5 tony,
– sortyment kostka: 7,42 tony,
– sortyment orzech: 7,94 tony Łącznie: 23,54 tony

Węgiel można kupić za kwotę: 1880,67 zł brutto za tonę. Do sprzedaży końcowej nie stosuje się ograniczeń ilościowych (osoby, które dotąd zakupiły 3 tony węgla mogą dokonać kolejnego zakupu). Ze sprzedaży końcowej prowadzonej przez Gminę Lubin mogą skorzystać osoby mieszkające poza terenem naszej gminy na podstawie zaświadczenia wydanego przez wójta/burmistrza/prezydenta właściwego ze względu na miejsce zamieszkania danej osoby. Wnioski o zakup rozpatrywane są przez gminę w kolejności wpłynięcia do wyczerpania ilości paliwa stałego przeznaczonego do sprzedaży końcowej. Więcej informacji pod numerem: 76 840 31 90. W załączeniu wzór wniosku o preferencyjny zakup paliwa stałego dla gospodarstw domowych w ramach sprzedaży końcowej.

Wniosek o zakup węgla: TUTAJ.

Materiały i foto: Gmina Lubin