AktualnośćiSport

Finał Bike Maraton i wielka gala

8 października odbył się XII Bike Maraton Sobótka 2022. Antek Wilk z klubu Sprint Ścinawa wywalczył złoty medal w kategorii młodzików oraz srebrny krążek w open. To ogromny indywidualny sukces tego zawodnika, ale należy podkreślić, że cała drużyna juniorów zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, zajmując w klasyfikacji generalnej wysoką 5. lokatę. Wyścig w Sobótce ukończyło 843 zawodników i zawodniczek.

Po zawodach zorganizowana została wielka gala, która podsumowała cykl Bike Maraton. Trzech reprezentantów Sprint Ścinawa zostało nagrodzonych. 2. miejsce w kategorii młodzików, którzy rywalizowali na dystansie FUN zajął Antoni Wilk. Maciej Kołodziej został sklasyfikowany na 5. pozycji a Bartosz Dziemieńczuk był 8. w gronie juniorów, którzy rywalizowali na dystansie CLASSIC. Sprint Ścinawa zajął 5. miejsce w kategorii drużyn młodzieżowych.

Zapraszamy na obszerne relacje z udziału zawodów Sprint Ścinawa, które klub kolarski zamieszcza na swojej stronie: https://fundacjasprint.pl/.