AktualnośćiGmina Ścinawa

Zimowy Czas z CTiK w Ścinawie

Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w zajęciach w trakcie ferii zimowych. W ramach Zimowego Czasu organizatorzy zaplanowali dwa wyjazdy do parku trampolin i kina (wcześniejsza rezerwacja o opłata), udział w pozostałych zajęciach będzie bezpłatny. Przypominamy, że ferie w naszym regionie rozpoczynają się 31 stycznia.

Doświadczeni animatorzy z CTiK przygotowali ciekawą i zróżnicowaną ofertę zajęć dla dzieci, które spędzą ferie w Ścinawie. Nie zabraknie warsztatów rękodzielniczych, a także laboratoryjnych, na których młodzi odkrywcy lepiej poznają otaczający świat. Całą zabawę z ośrodkiem kultury zakończy tradycyjny bal karnawałowy. Uczestnicy zobowiązaniu są do dostarczenia zgód opiekunów na udział w zajęciach/ wyjazdach. Cała oferta dostępna poniżej:

Planowane są również bale karnawałowe dla dzieci z gminnych wsi, pełen harmonogram wyjazdów animatora dostępny będzie w najbliższych dniach.

W czasie ferii Ośrodek Działań Edukacyjnych i Twórczych Schronisko Młodzieżowe „Pałacyk” wspólnie ze Studiem Balans zorganizuje Roztańczone Półkolonie dla dzieci od 6 roku życia w terminie: 31.01.2022-4.02.2022. Na uczestników czekają nie tylko warsztaty taneczne, ale również animacje, zajęcia plastyczne, pałacykowe kino, spacery oraz bal karnawałowy. Koszt udziału w Roztańczonej Półkolonii w Pałacyku to 400 złotych, cena obejmuje obiady i przekąski. Uwaga: zgłoszenia do udziału przyjmowane do jutra (piątek 28 stycznia, do godziny 9:00). Więcej informacji pod numerem: 884 600 036.