AktualnośćiSport

Plebiscyt Sportowy 2018 – ostatnie dni głosowania

Przypominamy, że trwa 7. Plebiscyt na Najpopularniejszego Zawodnika i Trenera Zagłębia Miedziowego, a także na Najlepszą Imprezę Sportową w 2018 roku. Do 2 lutego 2019 roku internauci mogą oddawać swoje głosy – za pośrednictwem strony internetowej: www.e-legnickie.pl. Zapraszamy do udziału w głosowaniu, tym bardziej, że gmina Ścinawa ma bardzo godnych przedstawicieli! Organizatorami plebiscytu są: Urząd Miasta Legnicy, portal e-legnickie.pl, Legnickie Centrum Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy.

W gronie nominowanych sportowców zabraknąć oczywiście nie mogło Artura Trubickiego, wielokrotnego mistrza świata w karate. Choć Trubicki spełnia się również jako trener, to ciągle odnosi spektakularne sukcesy jako czynny sportowiec i z powodzeniem promuje swoją dyscyplinę.

Wśród trenerów na nominację zasłużył Tomasz Wołoch, opiekun czwartoligowej Odry-Total Ścinawa. W zeszłym sezonie jego drużyna, jako beniaminek, utrzymała się w lidze. Po rundzie jesiennej tego sezonu Odra stała się prawdziwą rewelację rozgrywek, ścinawianie plasują się na 3. pozycji w lidze.

Organizatorzy plebiscytu docenili 3. edycję Łabędziego Biegu, który organizowany jest w Ścinawie. Impreza zyskuje coraz większy rozgłos, przede wszystkim promuje zdrowy i aktywny tryb życia, ale przy okazji dostarcza rywalizacji i zdrowych emocji.

Więcej o plebiscycie oraz możliwości głosowania na stronie organizatorów: TUTAJ.

Foto: e-legnickie.pl