AktualnośćiGmina Ścinawa

Pasjonaci pobiegną do Prochowic

18 grudnia grupa biegowych zapaleńców z regionu na czele z Klubem Sportowym Start organizuje II Zimowy Trening Biegowy Dziewiń- Prochowice na dystansie 23 kilometrów. Grupa około 60 osób pobiegnie trasą wiodącą wśród malowniczych Łęgów Odrzańskich, dzięki zaangażowaniu organizatorów i sponsorów, w gronie których jest również Gmina Ścinawa, uczestnicy otrzymają między innymi pyszny posiłek regeneracyjny oraz mają zagwarantowany transport powrotny do Dziewina, skąd wystartują.

Tomasz Niwisiewicz, pochodzący ze Ścinawy koordynator wspólnego treningu, zapowiada znakomitą atmosferę. Wspólnie z innymi organizatorami dokonał rekonesansu całej trasy, zadbał o regeneracyjną przerwę w Jurczu, a przede wszystkim o bezpieczeństwo uczestników inicjatywy – wszyscy biegacze ubrani będą w dobrze widoczne koszulki.
Na co mogą liczyć jeszcze uczestnicy, oprócz wspomnianej dobrej zabawy i mnóstwa pozytywnej energii?
Organizatorzy postarali się o pamiątkowe medale, świetną kuchnię (między innymi bigos i potrawkę z dzika) oraz drobne upominki.
18 grudnia nikt z nikim nie będzie rywalizował na trasie, a mimo to pasjonaci kolejny rok/sezon biegowy pożegnają z przytupem!