AktualnośćiSport

Przemysław Ciach z 2. Danem największej organizacji karate

W miniony weekend reprezentanci Karate Goju Ryu Petro Team uczestniczyli w Europejskim Seminarium Karate Goju Ryu w Londynie. Duże sportowe wydarzenie skupiło wybitne postacie szkoły Seiwakai, choćby posiadaczy 8. Dana: Paula Colemana i Rastislava Mráza.

W sobotę, po wyczerpującym treningowym dniu, do egzaminu na 2. Dan w szkole Seiwakai przystąpił Przemysław Ciach, ścinawski sensei zaliczył go pozytywnie. W niedzielę zaliczył zaś egzamin na 2. Dan w prestiżowej organizacji JKF GOJU KAI (największa organizacja japońskiego karate na świecie skupiająca wszystkie tradycyjne style Karate: Shotokan, Wado Ryu, Shito Ryu oraz Goju Ryu). Należy podkreślić, że sobotni sprawdzian stanowił przepustkę do niedzielnego egzaminu.

– Gratuluję Przemkowi uporu i zaciętości, ten sukces to potwierdzenie, że obrał właściwą drogę i z determinacją podąża do wyznaczonego celu. Od września ten sensei prowadzi zajęcia z dziećmi i mocno się rozwija – komplementuje kolegę Piotr Moliński z Karate Goju Ryu Petro Team, posiadacz 4. Dana.