AktualnośćiGmina Ścinawa

CTiK z nową ofertą dla mieszkańców

Od września sukcesywnie wracają do oferty Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie zajęcia aktywizujące mieszkańców. Kontynuowane będą przede wszystkim warsztaty, które cieszyły się wcześniej największym zainteresowaniem uczestników, ale organizatorzy czasu wolnego postarali się również o nowe zajęcia, by jak najwięcej mieszkańców mogło rozwijać swoje zainteresowania, uczyć się nowych rzeczy, w pożyteczny sposób spędzać czas wolny. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą na oficjalnym profilu CTiK na Fecebooku: https://www.facebook.com/CTiKScinawa lub do kontaktu z placówką!

Organizatorzy przygotowali całą gamę zajęć dedykowanych seniorom: Warsztaty rękodzielnicze Seniora, Taniec w kręgu, Zdrowy kręgosłup Seniora, Yoga Seniora.

Czas wolny w CTiK spędzą ciekawie najmłodsi, zajęcia dedykowane dzieciom to: Nauka gry na gitarze i instrumentach klawiszowych, Breakdance dla dzieci i młodzieży, Warsztaty artystyczne, Szkółka Szachowa Szachuś, zajęcia taneczne Studia Balans i grupa teatralna Zaczarowana Kurtyna.

Chętni mogą zapisać się na zajęcia Pasion Fitnes – ujędrnianie, spalanie, relaksacja oraz Zumbę.

Uwaga: szczegółowych informacji na temat zajęć udzielają organizatorzy.
Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, ul. Kościuszki 1, tel.: 76/ 845-79-17.