AktualnośćiGmina Ścinawa

Uwaga Dzieciaki – zapowiada się doskonała zabawa!

1 czerwca Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie organizuje Dzień Dziecka i zaprasza wszystkie pociechy z gminy Ścinawa do wspólnej zabawy. A będzie się działo – specjalne warsztaty kulinarne dla najmłodszych poprowadzi szefowa kuchni restauracji Piekielna Kura Sylwia Biały. Nie zabraknie również animacji i innych warsztatów dla dzieci, konkursów z nagrodami, kochanej przez wszystkich waty cukrowej czy słonego popcornu. Dla odważnych zaplanowano przejażdżki konne i miasteczko ruchu drogowego, a także niespodzianki, o których… dowiedzą się Ci, którzy dołączą do zabawy organizowanej przez CTiK! Impreza rozpocznie się punktualnie o godzinie 15:00.

– Zapraszamy wszystkie dzieci, gwarantujemy dobrą zabawę. Pani Sylwia Biały to nie tylko znakomita szefowa kuchni, ale również osoba o wielkim sercu, która jest też mamą, ma doskonały kontakt i wielką słabość do dzieci. Całą imprezę zaplanowaliśmy na terenach zielonych wokół Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, nie straszna nam pogoda, bo rozłożymy namioty. Jeśli to nie wystarczy, bez problemu przeniesiemy się do budynku CTiK – tłumaczy Anna Podbucka, dyrektor.
Specjalne obchody Dnia Dziecka zaplanowano również w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym „Pałacyk”. Ta oferta skierowana jest do szkół, organizatorzy zapraszają całe klasy w dniach 31 maja i 1 czerwca na zajęcia artystyczno-dydaktyczne. Więcej szczegółów u organizatorów: http://palacyk.scinawa.pl/zapraszamy-klasy-na-dzien-dziecka/.