AktualnośćiPozostałe

Zaproszenie na konsultacje

Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Marcin Krzyżanowski serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie  Celem spotkania będą konsultacje w sprawie zadań, na które zostanie ogłoszony konkurs ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych dotyczącej ich rehabilitacji zawodowej i społecznej w 2019 r.

Ze wstępną propozycją zadań planowanych do realizacji można się zapoznać na stronie: www.niepelnosprawni.dolnyslask.pl.

Kolejnym punktem spotkania będzie przestawienie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wsparcia działań na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w 2019 r.

Spotkanie, które może być także płaszczyzną wymiany doświadczeń jego uczestników, zajmujących się na co dzień problematyką projektową, odbędzie się dnia 25 stycznia 2019 r. (piątek), o godz. 12.00 w sali konferencyjnej nr 122 (I piętro) w budynku Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Walońskiej 3-5.

Proszę o mailowe potwierdzenie udziału w spotkaniu z podaniem imienia i nazwiska oraz nazwy reprezentowanej organizacji na adres: renata.pedziwiater@dolnyslask.pl.

 

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego