Sport

Oprócz GROMU wszyscy wygrali (FOTO, WIDEO)

W miniony weekend rozegrane zostały kolejne spotkania w ramach rundy wiosennej sezony piłkarskiego 2017/2018.

Odra-Total Ścinawa przed swoją publiczną pokonała Stal Chocianów 1:0. Wszyscy, którzy nie byli na meczu i przegapili transmisję na żywo w TV Regionalnej, mogą całe spotkanie obejrzeć TUTAJ. Po ostatnim pojedynku ścinawscy seniorzy zajmują 10 lokatę w tabeli IV ligi.

W kolejnych pojedynkach pierwszy zespół Odry-Total zmierzy się z: Górnikiem Boguszów-Gorce- mecz rozegrany będzie dzisiaj o godz. 17:00 na wyjeździe, oraz Karkonoszami Jelenia Góra- spotkanie zaplanowano na najbliższą niedzielę, 22 kwietnia na godz. 15:00 w Ścinawie.

W klasie okręgowej Grom Gromadzyń-Wielowieś przegrał na wyjeździe z Iskrą Księginice 2:0. W następnym meczu o ligowe punkty, tym razem na boisku w Wielowsi, Grom zmierzy się z Iskrą Kochlice- pojedynek odbędzie się w niedzielę, 22 kwietnia o godz. 15:00. Aktualnie podopieczni Kamila Salamona zajmują przedostatnie, 15 miejsce w tabeli.

Natomiast w klasie „A” Czarni Dziewin wygrali u siebie z Orłem Mikołajowice 4:1, a Sparta Parszowice pokonała na wyjeździe Krokusa Kwiatkowice 0:4. W kolejnych spotkaniach, które odbędą się w sobotę, 21 kwietnia Spartanie w Parszowicach o godz. 14:00 podejmować będą Unię Miłoradzice, a Czarni Dziewin o godz. 15:00 na wyjeździe zagrają z Mewą Kunice. Obecnie Czarni zajmują 3 lokatę w tabeli, natomiast Sparta jest na 4 miejscu.

W miniony weekend wygrała też Victoria Tymowa, uczestnicząca w rozgrywkach na poziomie klasy „B”, która pokonała na wyjeździe LZS Żelazny Most 0:2. W następnym ligowym pojedynku, w Tymowej o godz. 11:00 Victoria zmierzy się z Wiewierzanką Wiewierz. Po 14 rozegranych meczach tymowski zespół zajmuje 9 lokatę w tabeli.

Natomiast w rozgrywkach młodzieżowych juniorzy młodsi Odry-Total Ścinawa wygrali na wyjeździe z Chrobrym Głogów II 1:2, drużyna młodzików, również na wyjeździe, pokonała Prochowiczankę Prochowice III 1:5, natomiast trampkarze zremisowali ze Spartą w Grębocicach 3:3. W najbliższą sobotę, 21 kwietnia juniorzy zagrają z Zametem Przemków II o godz. 10:00 na boisku w Dziewinie, natomiast trampkarze, również w Dziewinie, tylko, że o 11:30 powalczą o punkty z Sokołem Jerzmanowa II. Zespół młodzików ma w ten weekend pauzę.

Odra-Total Ścinawa kontra Stal Chocianów